Olemme eilen tarkistaneet vuoden 2019 maksetut jäsenmaksut. Maksun eräpäivä oli 15.1.19 ja kaikki jotka eivät ole maksaneet jäsenmaksua 15.3.19 mennessä, katsotaan yhdistyksen sääntöjen mukaan eronneeksi.

➡️ Mikäli olet maksanut jäsenmaksun viimeistään 15.3. on jäsenyys voimassa. Koska maksun siirtyminen saattaa viedä 2 pankkipäivää, seuraava hallitus tarkistaa 15.3. suoritetut maksut ja poistaa maksamattomat jäsenyydet.

Huom!! VUOSIKOKOUKSEEN TULIJAT! Jos olet maksanut jäsenmaksun vkolla 11, varaudu esittämään KUITTI jäsenmaksusta kokoukseen tullessasi. Yhdistyksen vuosikokouksen osallistuminen vaatii yhdistyksen jäsenyyden ja täten emme voi päästää sisään henkilöitä jotka eivät ole jäsenyyttä maksaneet.

  • Vanhat jäsenet maksu suoritettu viim. 15.3.
  • Helmikuussa jäseniksi liittyneet maksu suoritettu ennen kokousta.